گروه مهندسی گیتا

با توکل به نیروی لایزال الهی، شرکت مهندسی اشکوب انرژی گیتا در سال ۱۳۹۵ به  صورت سهامی خاص و به شماره ثبت  ۱۴۱۱۰ در ساری تاسیس گردید. این شرکت به همت گروهی از مهندسان و مدیران مجرب با هدف ایجاد یک گروه مهندسی متخصص و توانمند که بتواند در حیطه های ساختمان سبز و معماری پایدار و سازگار با محیط زیست، بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان و صنعت در سطح استانداردهای ملی و بین المللی، انجام وظیفه نماید، تشکیل گردید.

کارشناسان متخصص و مجرب شرکت با بهره گیری از  سخت افزار و نرم افزارهای پیشرفته و دانش فنی روز دنیا و با استفاده از تکنیک های برتر مدیریتی، توانایی و امکانات لازم برای طراحی و اجرای ساختمان با حداقل مصرف انرژی، بازسازی و مقاوم سازی ساختمان های قدیمی مسکونی، تجاری، اداری، ویلایی، مطب، مدرسه،  بیمارستان و … ، ممیزی و مدیریت مصرف انرژی و استفاده از انرژی های نو برای تامین انرژی مصرفی ساختمان را دارا می باشد.

شرکت مهندسی اشکوب انرژی گیتا  با طیف وسیع دانش فنی و کارشناسی خود می تواند در زمینه های کشاورزی شهری ، فضای سبز آپارتمانی شامل بام، دیوار و تراس و اتاق سبز نیز فعالیت نماید.

با قبول مسئولیت اجتماعی، در سال ۱۳۹۶ واحد آموزش و پژوهش این شرکت با چشم انداز  ایجاد یک شرکت دانش بنیان، با بهره گیری  از افراد تحصیل کرده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای استفاده از روش های علمی در حل مسائل مربوط به ساختمان پایدار و روشهای نوین تامین انرژی و ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی و حفظ زمین پاک در میان خانواده های ایرانی، پایه گذاری شد.

با شما هستیم برای پایداری امروز و آینده سرزمین پاک ایران